גישור עסקי


בעולם העסקי, מתקיימים סכסוכים וקונפליקטים במגוון תחומים ובין גופים שונים – אלו יכולים להיות סכסוכים קטנים ומציקים או גדולים ומשמעותיים. על פי רוב הסכסוכים האלו מפריעים לתפקודו השוטף של הארגון או העסק, לעיתים גם יוצרים תקיעות ופגיעה בצמיחה של החברה.

הליך הגישור מוביל לפתרון ולסיום המחלוקות במהירות וביעילות, תוך חסכון ניכר של משאבי זמן ותקציב. סיום מהיר של הסכסוך והפניית המשאבים והאנרגיות לקידום החברה.

עוד יתרון בולט של הגישור בעולם העסקי הינו השמירה על המוניטין של החברה, כך הצדדים באמצעות הסכם דיסקרטי, משאירים את הקונפליקט מאחוריהם, מבלי שהוא נחשף ברשת האינטרנטית ובפני השחקנים האחרים בשוק.

הליך הגישור הוא סודי וחסוי ולכן הוא מהווה הזדמנות טובה ואפקטיבית עבור הצדדים, לקדם את מטרותיהם תוך שהם שומרים על זכויותיהם ונותנים מענה לצרכים העסקיים.

במקרים רבים, בנוסף לגישור על הפערים וסיום הקרע, הצדדים מוצאים יחד פתרונות מרחיבים ויצירתיים אשר מייצרים אופק להמשך שיתוף הפעולה. אנחנו המגשרים קוראים לזה הזדמנות ל"הגדלת העוגה", כך שמעבר לאינטרסים של כל צד, במיוחד בעולמות העסקיים ניתן למצא עוד ערך המועיל לשני הצדדים, עוד "רווח נוסף" שהצדדים יכולים להשיג כתוצאה מהמו"מ המשתף המתקיים בחדר.


אני מביאה עמי ניסיון של למעלה מ- 20 שנה כמנהלת, סמנכ"לית וחברת הנהלה בחברות מובילות, שותפות ומנכ"לות של סטארטאפ. יש לי הכרות מעמיקה עם ממשקי הארגון (חוץ ופנים), מומחיות בניהול מו"מ והבנה עסקית ואסטרטגית של "הדרך בה חושבים ארגונים".

הניסיון העסקי שלי, מסייע לי בהובלת וליווי גישורים עסקיים להגעה לכדי פתרון מוסכם וסודי, שבו הצדדים סיימו את הקונפליקט, וחזרו לנהל את העסק למטרות שחשובות ומניעות אותו קדימה.

אשמח לסייע גם לכם.

לילך

ליצירת קשר: 053-6060600