סדנת ניהול משא ומתן אפקטיבי

סדנת ניהול משא ומתן אפקטיבי

משא ומתן הוא למעשה תהליך של ניהול תקשורת בין אנשים אשר נמצאים במחלוקת על משאבים, צרכים וערכים אשר מנסים להשפיע האחד על השני כדי להשיג את התוצאה הרצויה להם. בסדנה נלמד מהי הדרך שבה מצליחים לשאת ולתת באופן אפקטיבי, איך מקיימים מו"מ המכוון ל- win win וממקסם את האינטרסים של שני הצדדים, וכיצד אפשר לשמר ו/או לשפר את מערכת היחסים ולהשאיר פתח לשיתוף פעולה בהמשך.

קרא עוד  
סדנת מיומנויות תקשורת מקדמת ואפקטיבית

סדנת מיומנויות תקשורת מקדמת ואפקטיבית

מנהלים היום נדרשים לא רק לכישורים מקצועיים אלא גם ליכולות רכות יותר, על מנת להניע ולרתום עובדים למצוינות ולמחויבות ארוכת טווח. מיומנויות תקשורת וכלים לבניית מנהיגות מעצימה ומקדמת הן מיומנויות נרכשות, הטמעתן בקרב המנהלים תשפיע על התרבות הארגונית בחיי היומיום ועל הביצועים העסקיים.

קרא עוד  
סדנת מיומנויות גישור וניהול קונפליקטים בארגונים

סדנת מיומנויות גישור וניהול קונפליקטים בארגונים

סביבת הארגון הדינמית מציבה אתגרים למנהלים בארגון באשר לקונפליקטים אשר נוצרים בשגרת היומיום. מיומנויות תקשורת מקדמת וכלים מעולם הגישור הן בעלי השפעה על איכות השיח, על החיבור והתקשורת בין אנשי הארגון ויכולת הרתימה בין היחידות הארגוניות. מיומנויות אלו תורמות באופן משמעותי לעבודה בסנכרון ושיתוף פעולה. התפיסה הגישורית מאפשרת מתן מענה לצרכים של היחידות השונות ויכולת לקיים סינרגיה ורוח של שיתוף וקשר מכבד ומקדם בין אנשי הארגון. אימוץ והטמעה של "שפת הגישור" משפיעה באופן ישיר על האקלים הארגוני ועל התוצאות העסקיות.

קרא עוד  
סדנת יצירת כימיה בינאישית (ראפור) לקידום ולהובלה עסקית

סדנת יצירת כימיה בינאישית (ראפור) לקידום ולהובלה עסקית

ראפור הוא יצירת כימיה בינאישית. בוודאי ישנם אנשים שאיתם אתם מרגישים בראפור טבעי, ממש דומים, עכשיו תארו לעצמכם כמה ערך תוכלו להפיק כשתדעו ליצור ראפור ותקשורת מהירה, טובה וכימיה כזו עם כל אדם. דמיינו כמה נעים וכמה מועיל יהיה כשתדעו לגרום לאחרים להצטרף אליכם לרעיונותיכם, למטרותיכם בכל תחומי החיים - בעבודה, עם בני זוג, עם הלקוחות ועוד... רוצים לדעת איך יוצרים כימיה כזו?

קרא עוד  
סדנת סגנונות תקשורת - מעכשיו הארגון בדיאלוג

סדנת סגנונות תקשורת - מעכשיו הארגון בדיאלוג

כולנו מקיימים מפגשים ודיאלוג עם אנשים בסביבתנו במטרה לקדם ולהשיג מטרות חשובות לנו, ופועלים כדי לרתום אחרים לשיתוף פעולה איתנו. כמה פעמים קרה לכם שלמרות מאמצכם להסביר ולשכנע, התפלאתם איך האדם האחר אינו קולט ואינו מבין אתכם? ולמה הוא מתמהמה בכלל ואינו מתגייס לקידום העניין? במקרים רבים, זה פשוט עניין של סגנונות תקשורת שונים. בוודאי תופתעו לגלות עד כמה גדולה ההשפעה ויכולת הרתימה שלכם תגדל כאשר תדעו לזהות את סגנון התקשורת של האחר ולהשפיע על מידת שיתוף הפעולה שלו.

קרא עוד  
סדנת מיומנויות גישור ותקשורת מתקדמות לצוותי חינוך

סדנת מיומנויות גישור ותקשורת מתקדמות לצוותי חינוך

האקלים המשתנה במערכת הבית ספרית, נוכח האלימות הגוברת, החשיפה והשימוש הדיגיטלי המתעצם, תפיסת הסמכות המתערערת מול ההורים ומול המורים, ואופן הדיאלוג המשתנה - כל אלו מציבים בפני הצוות החינוכי אתגרים חדשים ומשתנים באופי השיח עם התלמידים, בשיח עם הוריהם ובתקשורת עם העמיתים בצוות. אל מול אתגרים אלו מציע הגישור וליווי גישורי/אימוני של צוותי ההוראה בהטמעת מיומנויות ושפה אפקטיבית ליצירת דיאלוג שיתופי ומכבד.

קרא עוד