מהו הליך גישור ומהם יתרונותיו הגדולים?

מהו הליך גישור ומהם יתרונותיו הגדולים?

הליך גישור מטרתו להוביל להסכמות וליישוב הסכסוך בין צדדים בדרך של שיח ובמעורבות הצדדים. ההנחה היא כי כל צד יודע מה חשוב לו ומה נכון עבורו, וביחד מגיעים אל העמק השווה. התוצר של ההסכמות האלו הוא הסכם גישור, ובמקרים רבים גם חזרה לתקשורת ולמערכת יחסים תקינה בין הצדדים.

קרא עוד  
גישור במשפחה

גישור במשפחה

סכסוך בתוך המשפחה ומערכת יחסים משפחתית שהשתבשה, הינם משא כבד ועננה גדולה על המשפחה הגרעינית והמורחבת. הנתק שנוצר במשפחות קורע את המשפחה בכאב גדול. הליך גישור במשפחה מציע את הדרך הרגישה והמתאימה ביותר, לשיפור התקשורת ולהחזרת מערכת היחסים במשפחה לשנים רבות קדימה.

קרא עוד  
גישור גירושין

גישור גירושין

גישור גירושין הוא ללא ספק הדרך הנכונה והטובה ביותר לבניית הסכם גירושין בין בני הזוג, תוך מיקוד בטובת הילדים וצרכיהם. כעת נוצרת "משפחה במבנה אחר" ומערכת היחסים ושיתוף הפעולה בין ההורים חשוב מאד לעתיד הילדים ולאיכות התקשורת בין ההורים. הגישור הוא ההזדמנות לעשות זאת באופן מיטבי.

קרא עוד  
גישור עסקי

גישור עסקי

גישור בעולמות העסקיים והאזרחיים נוגע בקונפליקטים שבין חברות ועסקים, בין שותפים, בין עסקים לספקים ולקוחות וכיוצ"ב. הגישור מסתיים בהסכם המושתת על הסכמות משותפות, וממקסם את האינטרסים העסקיים של הצדדים (win win).

קרא עוד  
גישור פנים ארגוני

גישור פנים ארגוני

הליכי גישור בתוך ארגונים תופסים עוד ועוד מקום, והינם כלי בידי מנהלים לקדם ולשפר את מערכות היחסים בארגון, את התקשורת ושיתופי הפעולה, ובכך, להשפיע על התרבות והאקלים הארגוני. כמו כן, בארגונים גם ניתן לסייע וללוות באופן אישי מנהלים כיצד לנהל קונפליקט ומחלוקות בשיתוף פעולה ובדרך שתסייע בשימור העבודה השוטפת ורמת הביצועים הנדרשת.

קרא עוד